O Firmie

Dolina rzeki Grabii

EKO-NATURA s.c. jest firmą rodzinną ze stuprocentowym kapitałem polskim, promująca zdrowy styl odżywiania i wysoką wartość Polskiego produktu w przemyśle spożywczym.

Firma EKO-NATURA s.c. prowadzi swoją działalność w okolicach Parku Chronionego Krajobrazu Doliny Grabi. Takie usytuowanie umożliwia nam korzystanie w prostej linii z nieskażonych dóbr natury, które wykorzystujemy produkując dla Państwa napoje i soki bez stosowania konserwantów i chemii.

Firma zajmuje się produkcją zdrowej żywności z ukierunkowaniem na naturalne napoje, z których sztandarowy produkt firmy stanowi Ekologiczny Naturalny Kwas Chlebowy. Jego produkcję oparliśmy na ekologicznych składnikach wykorzystywanych w procesie fermentacji wg receptur o wielowiekowym rodowodzie.100% Kwas chlebowy wytworzony przez nas wg klasycznej technologii został sprawdzony w Instytucie Technologii fermentacji Mikrobiologii. Napój został wysoko oceniony przez zespół technologów i degustatorów i otrzymał pozytywne świadectwo .Oprócz Kwasu chlebowego w naszej ofercie znajdą Państwo także inne naturalne napoje takie jak posiadający również właściwości zdrowotne Sok z buraka kwaszonego czy sok z Selera kwaszonego.

 2 czerwca 2011r. zgodnie z ustawą o rejestracji i ochronie nazw i oznaczeń produktów rolnych środków spożywczych oraz o produktach tradycyjnych "Kwas chlebowy" został wpisany na Listę  Produktów Tradycyjnych prowadzoną przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Od 31 stycznia 2013 r. posiadamy certyfikat zgodności  w zakresie Przetwórstwo produktów rolnictwa ekologicznego na nasze produkty .

Dokładamy wszelkich starań aby jakość naszych produktów  była zawsze na najwyższym poziomie i zadowoliła gusta i smaki naszych klientów.

 

 

Copyright EKO-NATURA S.C. 2016